Bojarka007

Завершення Благодійного марафону

10.10.2018

У серпні  2018 року у КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» для дітей із вадами зору відбувся  відкритий урок 1 класу. Урок буде проведений за програмою «Нова українська школа» з використанням нового обладнання, яке закупили шефи інтернату – Приватний загальноосвітній навчальний заклад “Німецько-українська міжкультурна школа в м. Києві” (Deutsche Schule Kiew, DSK).  Відкритий урок першокласників відвідали представники нашої школи, Департаменту освіти та гості:

• Олена Ковальчук, український директор DSK,
  • Валентина Пласка, головний спеціаліст відділу дошкільної загальної і середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації,
  • Михайло Ємел’янов, Голова Правління ГО «Об’єднання для заснування і підтримки німецько-української міжкультурної школи в м.Києві»,
  • Євген Євтушенко, член Правління ГО,
  • Наталія Турковська-Якобчук, представник батьків дітей DSK,

Та спеціально запрошені гості:

• Дмитро Щебетюк, співзасновник громадської ініціативи Доступно.UA, некомерційної організації, що турбується про  людей з маломобільних груп населення та людей з інвалідністю, чемпіон України із плавання, входить до резерву параолімпійської збірної зі стрільби із лука,
  • Марини Круть, відома українська бандуристка.

Після відкритого уроку відбулася зустріч дітей Інтернату із  Дмитром Щебетюком, а також виступ відомою бандуристки Марини Круть.  Дмитро поділився власним досвідом того, як краще відноситися до життєвих складнощів взагалі, та до людей з інвалідність зокрема. Він розповів історію свого життя і про те, що не варто зациклюватися на проблемах, які б великі вони не були. Краще кожен день  робити новий крок і поступово долати життєві перепони. Як видно на відео, розмова пройшла з гумором та весело, діти задавали гостю багато питань.

Поїздка, відкритий урок та зустріч з дітьми стали фінальною урочистою  зустріччю  Благодійного марафону, який провела Deutsche Schule Kiew.  Нагадаємо, що марафон було ініційовано школою на честь 10-річного ювілею DSK в Україні, та проведено у рамках реформування освіти і впровадження Концепції “Нова українська школа” з метою забезпечення учнів інтернату необхідними засобами для навчання у новому освітньому просторі.

Дякуємо усім, хто приєднався до цієї важливої події!

Bojarka001 Bojarka002 Bojarka003 Bojarka005Bojarka006Bojarka004