• Останній дзвінок чи все таки перший?

15.06.2018

Останній дзвінок для учнів 10-го класу став водночас першим… Школярі мали змогу спробувати себе в ролі вчителя.

Після відвідування уроків в початковій школі, вони провели уроки самостійно.2

Під керівництвом класного керівника пані Грибонос діти вивчали слова із буквосполученням „пф“ та утворювали речення з ними. Саша та Леня спробували себе у ролі вчителя і отримали від цього велике задоволення. Також учням 2-го класу було цікаво та пізнавально здобувати знання від старшокласників.

3На четветрому уроці десятикласниці Настя та Юлія провели урок математики в другому класі. За розкладом діти працювали над задачами на віднімання та додавання.

„Якщо мамі 36 років, а тато на 4 роки старший, то скільки років татові?“4

То ж урок математики у ролі вчителя став також цікавим досвідом.

Чи підростає тут нове покоління вчителів, покаже час. В будь-якому випадку всі, передусім учні 10-го класу, майстерно справилися з цим випро­бо­вуванням.