• Німецько-український пісенний проект в травні і червені 2018

12.06.2018

Об’єднавши зусилля з нашими друзями з дитячого клубу «Вулик ідей», ми розучили рухливу пісеньку «Про мене». Дітки з «Вулику ідей» зумисне вивчали її новою для них мовою – німецькою. У нас було цілих два приводи для такої співпраці: 10-ти річчя клубу «Вулик ідей» та наше свято, День відкритих дверей. Цікаво відмітити, що цю пісеньку було перекладено українською мовою, і наші гості співали обидва варіанти.

На святкуванні ювілею клубу «Вулик ідей», наші дошкільнята приходили їх привітати і разом презентувати першу ластівку цього проекту, а у наш День відкритих Дверей, дітки приходили вже в гості до нас. Ми щиро вдячні дітям та батькам, що вони знайшли час та підтримали цей проект! Наша велика подяка дитячому клубу «Вулик ідей», за цей початок, поки маленький, проте дитячий проект! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Liedprojekt001 Liedprojekt002 Liedprojekt003 Liedprojekt004 Liedprojekt005  Liedprojekt007 Liedprojekt008 Liedprojekt009 Liedprojekt010