• “Bahnfrei, Kartoffelbrei!” – катання на санчатах з дошкільнятами

22.02.2018

22 лютого наші дошкільнята дуже гарно провели час, катаючись на санчатах. Дітки принесли свої саночки із дому і ми поїхали усі разом зовсім недалеко від “Кіти” кататись з гори. Не кожному було легко підійматись по схилу вгору, але з допомогою та підтримкою дітям все вдавалось. Звісно, щойно видряпавшись дітлахи, одразу ж злітали з гірки донизу. Проте не усі:) Дехто, піднявшись нагору, просто спостерігав за веселою ватагою дітей та дорослих навколо або з’їжджав униз, але без санчат! Це був дуже гарний та інтенсивний ранок в “снігу”, яким ми усі сповна насолоджувались.

Schlittenfahren001 Schlittenfahren003 Schlittenfahren004 Schlittenfahren005 Schlittenfahren011 Schlittenfahren012 Schlittenfahren015 Schlittenfahren019

Schlittenfahren006Schlittenfahren008Schlittenfahren017Schlittenfahren020