• Миколай відвідав садочок

06.12.2017

6 грудня, вчасно, із рання засніжило, а любий Миколай пройшов далекий шлях та завітав і до нашого садочку. Дітки дуже раділи святу Миколая, адже ми готувалися до нього,- майстрували “Миколайчиків”, розучували пісеньку “Давайте радіти та бути жвавими”, обговорювали і звідки приходить Святий Миколай, і чому ми святкуємо це свято. В День Святого Миколая діти традиційно чистили своє взуття, дуже завзято та із великим задоволенням, після того, поставили його охайно в один ряд (щоб Миколаю зручніше було вкладати подаруночки). Свято відбулось у каплиці біля залу. У приміщенні панує особлива атмосфера, яка ще більш підкреслює святковий настрій. Діти заспівали для гостя святкову пісню та розказали вірш. Миколай віддячив діткам маленькими гостинцями, а коли всі піднялись до своїх груп, – радості не було меж, з кожної пари черевичків виглядав шоколадний Миколайчик!

Nikolaus001 Nikolaus002 Nikolaus003 Nikolaus004 Nikolaus005 Nikolaus006 Nikolaus007 Nikolaus008 Nikolaus009 Nikolaus010 Nikolaus011 Nikolaus012