• Карнавал 2016

09.02.2016

Що це? У нас в Кельні це свято називається Фастельовенд або Карнавал. Карнавал у DSK розпочався із жартівливої промови на кельнському діалекті; єдиній мові, яку «можна випити”. Мовні відмінності дуже очевидні, наприклад: «Херр Шульте іх мусс ма дріссе» (Herr Schulte ich muss ma drieße) означає «Херр Шульте дюрфте іх ді Ортіліхкайт ауфзухен?» (Herr Schulte dürfte ich die Örtlichkeit aufsuchen?) – «пан Шульте, чи міг би я знайти для нас містечко?», продемонстрував Всеволод у жартівливій манері бачення нового учня. Дівчатка сьомого класу („de Mäsis“ на кельнському діалекті) представили твори великих класиків (наприклад, Viva Colonia – Хай живе Кельн). На завершення відбулась вистава на тему «Мобільні телефони».

image-009image-001image-007Ще більше фотографій Ви можете побачити тут.