• Перший дзвоник 2015

01.09.2015

1 вересня 2015 року до першого навчального дня після літніх канікул Німецька школа в Києві привітала своїх учениць та учнів з початком нового навчального року. На сьомий рік нашого існування до нас прийшов 21 першачок – найбільший перший клас за всю історію школи. Першокласники отримали святкові привітання від другого класу та були тепло прийняті усіма гостями, учнями та вчителями.

Також нові учениці та учні отримали привітання від пана Др. Вайля, посла Федеративної Республіки Німеччини. У своїй урочистій промові пан Др. Вайль наголосив на значенні Німецької школи в Києві, яка, за його словами, стала невеличким стабілізуючим центорм у німецько-українських відносинах. Також пан Посол оголосив про підтримку учениць та учнів Німецької школи в Києві на їх шляху до Абітур та запевнив про підтримку з боку Посольства.

Ми бажаємо усій шкільній спільноті гарного старту в новий 2015/2016 навчальний рік.